BG EN

САЩ демонстрират най-модерния многоцелеви изтребител F-35A на Граф Игнатиево

Животът днес

САЩ демонстрират най-модерния многоцелеви изтребител F-35A на Граф Игнатиево

12285
на 28.04.2017
САЩ демонстрират най-модерния многоцелеви изтребител F-35A на Граф Игнатиево
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът Румен Радев ще посети днес авиобазата "Граф Игнатиево". Там ще наблюдава демонстрация на военновъздушни способности, представени от екипажи и самолети на ВВС на САЩ.

препоръчано

Сред присъстващите ще бъдат министърът на отбраната в служебния кабинет Стефан Янев и началникът на отбраната генерал-лейтенант Андрей Боцев.

Най-модерният многоцелеви изтребител от пето поколение F-35A ще кацне за първи път в България в авиобазата. Той е разработен от американската компания Локхийд Мартин. САЩ разположиха осем такива изтребителя на територията на Европа. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК