ГОРЕЩО
НОВО РАЗКРИТИЕ: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за...
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Военноморските сили на САЩ ще удължат срока за престой на миноносеца Truxton в Черно море и ще изпратят допълнителни ресурси в региона, предаде РИА Новости. Това е казал представителят на Белия дом Джош Ърнест. Той е добавил, че шест изтребителя F-15 са изпратени допълнително в района на Балтийско море, а още дузина F-16 са пристигнали в Полша, за да окажат съдействие на полските ВВС по патрулиране на въздушното пространство на страната.
препоръчано
Ърнест не е уточнил какви допълнителни ресурси ще бъдат изпратени в Черно море.
Великобритания удължи лиценза за българските дъщерни дружества на „Лукойл“
15200
преди 2 часа
МВР с коментар за четирите джипа, движели се към хижа „Петрохан“
70057
преди 2 часа


