ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Васко Василев на шопинг във ВИП бутиците край "Шератон" (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Интензивен е трафикът на ГКПП ''Калотина'' и "Капитан Андреево"
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ и Египет подновиха стратегическия си диалог. Държавният секретар Джон Кери се срещна с египетски министри в Кайро в рамките на близкоизточната обиколка, чиято цел е да тушира опасенията в региона, след сключената ядрена сделка с Иран, предаде БНР.
препоръчано
Отношенията между Вашингтон и Кайро бяха охладнели, след като президентът Мохамед Морси бе свален от власт от военните през 2013 година. Въпреки опасенията за спазването на човешките права и свободи в Египет, САЩ подновиха и увеличават военното подпомагане на страната, която се сблъсква с все по-големи заплахи от джихадисти.
свързани новини
Джон Кери пристигна в Египет на изненадващо посещение
4048
на 22.06.2014
БЯЛА СМЪРТ: Легендарен алпинист и още 9 души загинаха под лавина (ВИДЕО)
5346
преди 31 минути
ОГНЕН АД: Пожарите в Гърция излязоха извън контрол - евакуират район край Атина
4260
преди 48 минути
Президентът на Словения пострада в катастрофа
5507
преди 1 часа


