ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността „Демир Баба теке“ (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога КПК ще конфискува луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ и Китай обсъждат възможността за въвеждането на допълнителни санкции срещу Северна Корея. Това обяви държавният секретар на САЩ Джон Кери при посещението си в Република Корея след преговорите с южнокорейския външен министър Юн Бьон Се. Според Кери КНДР не желае диалог за неразпространение на ядреното оръжие.
препоръчано
"В тази връзка САЩ и Китай обсъждат възможността за засилване на санкциите (спрямо КНДР). Китай разполага с мощни средства за натиск. При юни са планирани преговори с Китай във Вашингтон за икономиката и сигурността и именно тогава ще уточним конкретните детайли", каза Кери. /ТАСС
Канада задълбочава сътрудничеството си със Северна Европа
1953
преди 13 минути
Израел ликвидира началника на военното крило на "Хамас"
2940
преди 24 минути
Дрон се разби в жилищна сграда в турския град Самсун (ВИДЕО/СНИМКА)
5057
преди 1 часа
САЩ готвят големи водни ограничения за река Колорадо
6371
преди 2 часа


