ГОРЕЩО
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на САЩ Барак Обама и генералният секретар на НАТО Андерс Фог Расмусен обсъдиха във Вашингтон перспективите за нови санкции срещу Русия, ако тя не прекрати подкрепата си за въоръжените сепаратисти в Украйна. Това съобщи представителят на Белия дом Джон Ърнест, предаде Радио Свобода.
Двамата са обсъдили и „последствията от агресията на Русия за европейската сигурност”, като са подчертали необходимостта от засилване на отбранителната подкрепа за страните-членки на НАТО, особено тези, които са разположени в близост до Русия, и увеличение на разходите за отбрана на страните-членки, добави говорителят.
препоръчано
Японец разработи необичайна технология за производство на ток от почвата
6013
преди 2 часа
Тайфунът „Долфин” връхлетя Окинава, Източен Китай се готви за стихията
5197
преди 2 часа
ИСТОРИЧЕСКА ВИЗИТА! Зеленски и Вучич се срещнаха в Белград
6115
преди 3 часа


