ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски посрещна в Музея на Сглобката огромна група младежи от Видин и Враца (СНИМКИ)
ПИК TV! Хората на Слави обсъждат с Йотова бъдещия служебен кабинет. Тошко Йорданов: Без бюджет сме, има спекула, но за това причината е сваленото от Асен Василев и Божидар Божанов правителство (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! БСП със сензационна идея след разговорите с Йотова - предлагат парламентът да приеме Бюджет 2026 (ВИДЕО)
Ето какво е написал Ивайло Калушев в ПОСЛЕДНОТО СЪОБЩЕНИЕ до майка си
ВАЖНО ЗА СТОЛИЧНИТЕ ШОФЬОРИ: Два от паркингите край метрото вече няма да работят като буферни
ЧАС ПИК
САЩ и страните от Персийския залив се споразумяха за засилване на военното си сътрудничество
3401
на 15.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ и арабските страни от Персийския залив постигнаха споразумение за засилване на военното си партньорство и общото противопоставяне на външни заплахи, на фона на увеличаващата се роля на Иран в региона, предаде AFP, цитирана от Фокус.
препоръчано
В изявление публикувано след срещата на върха в Кемп Дейвид , между президента Барак Обама и лидерите на шестте страни от Залива, се посочва, че „САЩ са готови да работят заедно със страните-членки на Съвета за сътрудничество на страните от Персийския залив по определянето и противопоставянето на външните заплахи срещи териториалната цялост на всяка една страна от ССПЗ“.
свързани новини
САЩ и Саудитска Арабия готвят съвместен удар срещу Русия
9079
на 20.10.2014


