ГОРЕЩО
Ексклузивно! Според оперативна информация от ГДБОП зад заловената нарко оранжерия край Кюстендил стои Даниел Стефанов-Дъмпела
Делян Добрев посочи ТОП приоритета за ГЕРБ в новия парламент
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
НОВО РАЗКРИТИЕ! Разследващите открили още една гилза на "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Говорителите на Белия дом и Държавния департамент обявиха в понеделник, че продължават да подкрепят иракския премиер Хайдер Абади. Изявленията бяха направени на фона на вълненията и размириците в Багдад, предаде РИА Новости, цииранаот "Фокус".
„Ние подкрепяме реформите, предприети от правителството, начело с Абади“, каза говорителят на Белия дом Джош Ърнест. От своя страна, говорителят на Държавния департамент на САЩ Джон Кърби заяви, че Абади действа „в контекста на иракската конституция и политическата ситуация“.
препоръчано
свързани новини
Тръмп уволни членовете на Националния научен съвет
10963
преди 4 часа


