BG EN

САЩ потвърдиха смъртта на още двама американци при атентатите в Брюксел

Америка

САЩ потвърдиха смъртта на още двама американци при атентатите в Брюксел

2931
на 28.03.2016
САЩ потвърдиха смъртта на още двама американци при атентатите в Брюксел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавният департамент на САЩ потвърди смъртта на още двама американци при самоубийствените нападения в Брюксел, с което общият брой на жертвите става четири. 

препоръчано

„Можем да потвърдим смъртта на още двама американски граждани в Брюксел, и поднасяме своите най-дълбоки съболезнования на техните близки“, съобщи за AFP представител на американската външнополитическа служба. „Нямаме да споделим повече информация от уважение към семействата в този труден момент“, допълва източникът. 

В петък Държавният департамент съобщи, че двама американци са убити и има изчезнали американски граждани. 
Обявената за изчезнала американска двойка, Джъстин и Стефани Шултц бяха потвърдени като загинали от работодателя и семейството им в събота. Не е ясно дали те са сред съобщените от Държавния департамент четири жертви.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК