BG EN

САЩ призна: Не си свършихме работата в Афганистан

СВЕТЪТ ДНЕС

САЩ призна: Не си свършихме работата в Афганистан

3818
на 15.10.2015
САЩ призна: Не си свършихме работата в Афганистан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

САЩ признават, че “не са си свършили работата” в Афганистан, заяви говорителят на Белия дом Джош Ърнест. "Мисля, че е справедливо да се каже, че ние не сме си свършили работата, която смятахме да свършим, но сме на път да го направим", каза Ърнест.

препоръчано

По-рано президентът на САЩ Барак Обама призна, че той няма да може да изпълни предизбонтото си обещание и да изтегли войските от Афганистан, докато е в Белия дом. Той обясни това с влошаването на ситуацията в страната и нарастващото влияние на талибаните, "Ал Кайда" и "Ислямска държава." Обама заяви, че американските войски няма да бъдат изтеглени от Афганистан до края на 2016 г., както бе планирано, и че 5500 военни ще останат в страната и след 2016 година. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК! Кьовеши проговори за ареста на Борисов. Лидерът на ГЕРБ с емоционален отговор: Това беше най-лошият ден в живота ми след смъртта на майка ми (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК! Кьовеши проговори за ареста на Борисов. Лидерът на ГЕРБ с емоционален отговор: Това беше най-лошият ден в живота ми след смъртта на майка ми (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК