ГОРЕЩО
НАПРЕЖЕНИЕТО ЕСКАЛИРА! Иран отхвърля предложенията на САЩ, Тръмп праща 7000 войници да атакуват по суша
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
„Първият вече е по-добър“ - efbet представи на пазара обновен сайт с многобройни нови възможности, съдържание и функции
Мальовица стана еко курорт на годината
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Министерството на търговията на САЩ позволиха на „Хуауей” временно и ограничено да възобновят дейността си в страната, съобщава ТАСС.
препоръчано
По данни на агенцията, от ведомството са издали на „Хуауей” генерален лиценз, който позволява възобновяване на правото на компанията да осигурява обслужване на мрежата.
Добавя се, че компанията е получила разрешение да обновява програмното си обезпечаване на своите устройства.
Временният лиценз на „Хуауей” е за срок от 90 дни.
Превод и редакция: ПИК
Реакция: От „Хуауей” скочиха срещу указ на Доналд Тръмп
18158
на 16.05.2019
Baшингтoн твъpди, чe „Хуауей” ce пoдпoмaгa oт ĸитaйcĸитe cпeциaлни cлyжби
18011
на 23.04.2019


