ГОРЕЩО
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ са изпратили в японското пристанище Йокосука втория от планираните три кораба, снабдени с ракетни комплекси „Иджлис“, които ще бъдат разположени в Япония до 2017 г., предаде Kyodo.
препоръчано
Ракетният крайцер "Бенфолд", чиято дължина е 154 метра, е пристигнал в Япония, за да балансира силите на САЩ в Азия за възможно противодействие срещу Китай и Северна Корея.
Очаква се до 2020 г. САЩ да разположат в района повече от половината си боен флот.
През юни в пристанище Йокосука бе прехвърлен крайцерът „Кенсълърсвил“, който също е снабден с елементи на ПРО.


