ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
Америка
САЩ смятат, че руските въздушни удари в Сирия са насочени срещу опозицията
5140
на 04.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прес-секретарят на Държавният департамент на САЩ заяви, че руските въздушни удари в Сирия са насочени не срещу „Ислямска държава“, а срещу опозицията и гражданското население, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Свидетели сме на усилени бомбардировки от страна на руските въоръжени сили в Сирия. Ние призоваваме тези удари да се фокусират не срещу опозицията и гражданите, а срещу „Ислямска държава“. Не скоро, а сега и незабавно“, заяви Кирби. Според него ударите на руската авиация могат да попречат на мирните преговори в Женева.
Кибри също така отбеляза, че Русия получава информацията за позициите на терористите и силите на опозицията от редовната сирийска армия.
свързани новини
Иран към САЩ: Елате, инвестирайте у нас
9048
на 03.02.2016
ИСТОРИЧЕСКО! КРАЯТ НА ВОЙНАТА ДОЙДЕ - Тръмп потвърди: Подписах споразумението с Иран
13266
преди 44 минути
САЩ публикуваха официалното 14-точковото споразумение с Иран
21906
преди 12 часа
Самолет се разби на магистрала в Тексас
7707
преди 21 часа
Германският канцлер подари фланелка с номер 47 на Доналд Тръмп
10136
на 17.06.2026


