ГОРЕЩО
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Делян Пеевски: Внасяме промени в Закона за бюджета на ДОО, които предвиждат великденски добавки за пенсионерите под прага на бедността
ГАЛЕРИЯ ШОУ
СБОГОМ, МАЕСТРО! Драго Чая пред ПИК за смъртта на Тончо Русев: Отиде си цяла епоха в българската музика
35847
на 10.04.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Певецът и телевизионен водещ Драгомир Драганов-Драго Чая заяви пред ПИК, че е изключително покрусен от вестта за кончината на великия композитор Тончо Русев.
препоръчано
"Това е най-голямата загуба за българската музика. Отиде си цяла епоха. Тончо Русев беше велик", обяви Драго Чая. По думите му до последно големият композитор е писал нови песни.
"Сбогом, сбогом МАЕСТРО!!! Сбогом ЧОВЕКО, изсвирил най-нежните струни в душите на милиони българи, създал най-истинските български песни на всички времена!!! ПОКЛАНЯМ ТИ СЕ ДОЗЕМИ!!!", написа във Фейсбук Драгомир Драганов.
свързани новини
СКРЪБНА ВЕСТ! Почина големият композитор Тончо Русев
79361
на 10.04.2018
Агенция ПИК изказва съболезнования на семейството и близките на Тончо Русев.
Ето ги дъщерите на Зейнеб Маджурова
23719
преди 1 часа
Жена стреля срещу дома на Риана в Бевърли Хилс
7255
преди 3 часа
САМО В ПИК И "РЕТРО": Бременна ли е Мариана Векилска? (СНИМКА)
125871
преди 13 часа
Къванч Татлъту отново се развежда
26618
преди 14 часа


