ГОРЕЩО
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Патентният данък за таксиметровите шофьори става между 300 и 1000 лева. Така долната граница за по-бедните населени места пада със сто лева. Това стана ясно след изказване на депутатът от ГЕРБ Станислав Иванов, като договорката е между ГЕРБ и АБВ, без които промените в закона не биха могли да влязат в сила.
Шофьорите на таксита пък ще могат сами да избират дали да бъдат назначени на трудов договор или да се самоосигуряват. Мендат Стоянова убедила колегите си за тази поправка с пример, че в един от градовете има двама собственици на фирми за таксита, само защото не са внасяли осигуровки. Ще бъде създаден и общ регистър на всички собственици на таксиметрови фирми.
препоръчано
свързани новини
Таксита блокираха Орлов мост
24610
на 24.03.2016


