0
14.03.2018
0
2729

Светослав Георгиев завърши на 18-о място в спринта по ски-бягане на 1.5 километра класически стил за състезатели с нарушено зрение на Параолимпиадата в Пьонгчанг.

Единственият български представител на Игрите за спортисти с увреждания преодоля трасето за 4:29.74 минути.

Георгиев остана на малко повече от половин минута от класирането на полуфиналите, за които с последно общо време от 3:55.56 минути се класира Тома Кларион (Франция).

Параолимпийски шампион стана канадецът Брайън МакКийвър, който финишира за 4:03.2 минути във финала и изпревари с 2.5 секунди шведа Зебастиан Модин. Трети на 29.5 секунди завърши Ейрик Бие от Норвегия. В надпреварата участваха 20 състезатели, пише "Спортал".

(0)
На кого симпатизирате в очертаващата се война между Бойко Борисов и Румен Радев?

Снощи от спалнята на съседите се чуваше скърцане… Една минута… Така й се пада на оная кучка, дето си замита боклука пред моята врата!