ГОРЕЩО
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
САМО В ПИК И "РЕТРО": Ани Цолова дере фенове по 350 евро
Отправиха ДВА ВЪПРОСА към МВР, чиито отговори могат да сложат край на спекулациите за нощната оперативка на Демерджиев в ГДНП
ЧАС ПИК
Свързана с „Ислямска държава“ групировка пое отговорността за терористичното нападение в Северен Синай
3097
на 30.01.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Свързана с „Ислямска държава“ групировка пое отговорността за терористичното нападение в египетската провинция Северен Синай, при което загинаха най-малко 27 души, съобщава Reuters, цитиран от агенция "Фокус".
В поредица от съобщения в социалните мрежи, терористичната групировка„Синайска провинция“, бившата „Ансар Байт ал-Макдис“, пое отговорност за всяко едно от четирите нападения в египетските провинции Северен Синай и Суец.
„Ансар Байт ал-Макдис“ е най-активната екстремистка групировка в Египет. Тя промени името си на „Синайска провинция“, след като положи клетва за вярност към „Ислямска държава“.
препоръчано
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
192001
преди 3 часа
САМО В ПИК И "РЕТРО": Ани Цолова дере фенове по 350 евро
22986
преди 4 часа


