ГОРЕЩО
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
64-годишен мъж е сгазен от автомобил в смолянското село Смилян. Пострадалият Е. Д. е в кома и е с опасност за живота. Има тежки поражения по главата и ребрата.
препоръчано
Той е бил блъснат от лек автомобил "Фиат", управляван от 62-годишния С. В. на улицата в Смилян. Инцидентът станал при разминаване на два автомобила. Доганджиев е бил на пътя и не е видян от шофьора, съобщава "Марица".
Предполага се, че или е заспал на пътното платно, или е паднал вследствие на изпития алкохол. Водачът е тестван за алкохол, като пробата е отрицателна. По случая е образувано досъдебно производство и причините за катастрофата се изясняват.
свързани новини
Смърт на пътя: Мъж загина на място след удар от кола
17703
на 22.04.2019
Намериха труп на мъж на пътя за Стара Загора
11777
на 22.01.2019
Кола прегази легнал на шосето мъж
10036
на 26.04.2015
23-годишен прегази мъж, лежащ на пътя
5851
на 19.06.2015


