ГОРЕЩО
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 14 март, понеделник, от 9.30 часа Софийски градски съд ще гледа делото срещу Веселин Пенгезов. На заседанието се очаква да бъдат изслушани свидетелски показания.
препоръчано
Бившият председател на Софийския апелативен съд е подсъдим заедно с още седем души за източване на европейски пари по Оперативна програма “Административен капацитет” и присвояване на средства от програмата през 2008 г.
Отложиха делото срещу Веселин Пенгезов за март
6046
на 15.02.2016


