BG EN

СДС с жалба до ЦИК: Тафров и сие крадат партията на Румен Христов

Политика

СДС с жалба до ЦИК: Тафров и сие крадат партията на Румен Христов

25570
на 16.05.2019
СДС с жалба до ЦИК: Тафров и сие крадат партията на Румен Христов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

СДС подаде жалба до ЦИК срещу "Демократимна България-Обединение". Според жалбата на "Съюза на демократичните сили" във Фейсбук страницата на "Демократична България" има предизборен клип със Стефан Тафров, на който се съдържа фигуративна марка на СДС.

препоръчано

От партията на Румен Христов, които се явяват заедно с ГЕРБ на евровота, уточняват, че единствено и само СДС са носител на правата върху фигуративната марка, за което прилагат и необходимата информация към ЦИК.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК