ГОРЕЩО
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Северна Корея е извършила неуспешен тест на ракета, която е била изстреляна по случай годишнината от рождението на основателя на севернокорейския режим Ким Ир Сен, предаде AФП.
„Пхенян изглежда извърши тест на ракета край източните брегове, но пускът бе неуспешен“, заявиха от генералния щаб на армията на Южна Корея.
препоръчано
Южнокорейската армия не уточнява вида на ракетата, но според високопоставен военнослужещ ракетата е „Мусудан“ с обсег 4000 километра.
С подобна ракета Пхенян може да удари Южна Корея, Япония, а вероятно и американските бази на остров Гуам.
свързани новини
Северна Корея подготвя нови изпитания на балистична ракета
6638
на 14.04.2016


