ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Корейската народнодемократична република може да изстреля нова балистична ракета на 10 октомври или в дните около тази дата, когато се отбелязва 70-годишнината от създаването на Корейската трудова партия. Такова предположение са направили в южнокорейското министерство на отбраната в доклад, представен пред парламента на страната, съобщава Yonhap.
препоръчано
„Най-вероятно изстрелването ще бъде извършено около 70-годишнината от основаването на Корейската трудова партия. То ще бъде осъществено от модернизирания стартов комплекс на ракетния полигон в Тончхан-ри, провинция Северен Пхьонан“, се казва в документа.
От ведомството подчертаха, че ще следят развитието на ситуацията.
свързани новини
МААЕ: Северна Корея разширява ядрените си обекти
3321
на 07.09.2015
12 души загинаха при пожар в жилищна сграда в Южен Китай
6035
преди 12 часа
Microsoft ще инвестира 17,5 милиарда долара в Индия
13375
преди 23 часа
Не стихват подновените сражения между Тайланд и Камбоджа
7591
на 09.12.2025
Япония очаква мегаземетресение
21012
на 09.12.2025


