ГОРЕЩО
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Северна Корея отбеляза 75-ата годишнина от основаването си с парад, на който са присъствали лидерът Ким Чен Ун, както и руски и китайски официални лица, съобщи агенция Франс прес.
препоръчано
Според съобщенията на държавните медии на парада са марширували паравоенни сили, като той не е включвал обичайното преминаване на тежка военна техника.
Очаква се през този месец лидерът Ким да посети Русия и да обсъди лично с колегата си Владимир Путин евентуални доставки на оръжия в подкрепа на руското нападение срещу Украйна, припомня агенция Ройтерс, предава БНР.
Северна Корея изстреля няколко крилати ракети
8839
на 03.09.2023


