BG EN

Селекционерът на Финландия с ласкави думи за роден национал

Футбол

Селекционерът на Финландия с ласкави думи за роден национал

10521
на 11.10.2020
Селекционерът на Финландия с ласкави думи за роден национал
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Селекционерът на националния тим на Финландия по футбол Марку Канерва определи Тодор Неделев като "душата на играта на България" преди днешната среща между двата в Хелзинки от турнира Лига на нациите.

препоръчано

"България смени селекционера си през октомври миналата година. За този период той използва доста играчи, за да намери най-добрите изпълнители за състава. При новия треньор отборът е по-добре организиран в защита и по-дисциплиниран - коментира Канерва, визирайки работата на Дерменджиев в последната година. - Тодор Неделев е душата в организацията на играта на България”.

България започна настоящата си кампания в турнира с равенство 1:1 срещу Ирландия в София, а след това загуби с 0:1 от Уелс в Кардиф, като и в двата мача допусна попадения в добавеното време.

"България със сигурност заслужаваше повече точки с оглед на развитието на последните им мачове. Просто им липсваше малко късмет за по-добри резултати", каза наставникът на Финландия. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая Петрохан: Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая "Петрохан": Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (НА ЖИВО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК