ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В село Долни Цибър са намерили начин да се препитават, след като са засадили хиляди доматени семки. Земеделската земя им е дадена от общината. Така жителите са намерили начин да подпомогнат изхранването си. Миналата година за тази дейност са получили пари от община Вълчедръм. Сега пари няма и чакат да им помогне държавата, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Жителите на селото ходят повече от 4 км от домовете си до доматената реколта. Водата, с която ще поливат доматите ще носят на ръка.
Село Долни Цибър се прочу след като жителите му обявиха, че нито един от тях няма да отиде да гласува наизборите през 2014 г, заради неспазени политически обещания.
свързани новини
Бойкот на изборите - само осем души отидоха до урните в село Долни Цибър
11258
на 06.10.2014


