ГОРЕЩО
РАЗКРИТИЕ НА ПИК! Васил Терзиев признал в разпита пред полицията, че дарил 251 000 лева на сектата от "Петрохан" по личната сметка на Ивей
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и полицията с нови разкрития по случая "Петрохан" - сектата получила 300 бона дарения през последните години (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Андрей Гюров моментално се обгради с няколко охранители на НСО - избяга позорно от въпрос за Теодора Георгиева (ВИДЕО)
СРАМ И РЕЗИЛ! Парламентът покри Янкулов и Дечев за охраната на оскандалената Теодора Георгиева
Плугчиева: Кризи, войни, а България е с правителство, което има "случаен характер, съчетан с некомпетентност"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жители на село Капитан Димитриево ще проведат протест на сметището край Пазарджик, каза за „Фокус” Владимир Петров от инициативния комитет, на жителите на пещерското село. Протестът ще се проведе на 14 септември от 8.00 часа.
препоръчано
„Той не е първият протест, но сега сме решили отново да заявим своята позиция по отношение на това сметище, което непрекъснато обгазява селото. Няма да блокираме главния път от Пазарджик за Пещера.
Засега сме решили да протестираме на самото сметище, а по-нататък може да се стигне и до блокиране на шосето. Уведомили сме полицията в Пещера и Пазарджик, а също и община Пещера”, каза също Петров.
Пазарджишко село плаши с протест и пътна блокада заради сметище
6083
на 01.09.2015


