ГОРЕЩО
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В полунощ изтече карантината в село Паничерево, тъй като заразата там засега е овладяна по данни на Националния оперативен щаб. Остават противоепидемичните мерки, като носене на маски, висока лична хигиена и спазване на социална дистанция.
препоръчано
Селото бе под карантина от 15 април, то е с 950 жители, които бяха тествани с бързи тестове. Село Паничерево бе под карантина от 15 април, след като мъж с коронавирус избяга от старозагорската болница и се върна в дома си в селото.
Властите впоследствие откриха мъжа и го върнаха обратно в болницата, така селото остана под карантина за 14 дни.
свързани новини
Шофьорът, прегазил дете в село Паничерево, остава в ареста
5850
на 09.04.2016
Водосвет за здраве в блокираното село Паничерево
8710
на 16.04.2020


