ГОРЕЩО
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Барак Обама е известен почитател на снимките тип "селфи". Доказаха го отново като се щракна на задната седалка с вицепрезидента на Съединените американски щати Джо Байдън.
препоръчано
Снимката е кръстена "Приятели" и е направена, докато Обама и Байдън са били в Оукдейл, щата Пенсилвания, в сряда. Двамата са не къде да е, а в лимузина, която наричат "Звярът" - бункер на колела с врати с дебелина 30 см.
Кадърът е първият, качен на току що създадената страница в "Инстаграм" на вицепрезидента.


