ГОРЕЩО
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
Гълъб Донев на среща с Кристалина Георгиева - ето какво обсъдиха
Модернизацията на лифта до Мальовица е с всички законни разрешителни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
48-годишен мъж пострада тежко при скандал между него и сина на жената, с която потърпевшият живее. Инцидентът е станал вчера, съобщиха от варненската полиция.
препоръчано
Скандалът възникнал между мъжа и 49-годишната му партньорка в живота. Намесил се обаче 28-годишният синът на жената, който нанесъл удар на другия мъж. В резултат потърпевшият паднал по стълбите.
Приет е във варненската болница "Св. Анна" вчера около 17,00 часа с черепно-мозъчна травма и опасност за живота. Той е от с. Венелин, общ. Долни чифлик, допълват от полицията.
свързани новини
Aд на пътя в Дупница! Моторист e със спукан череп след удар в дърво
8966
на 27.10.2015


