ГОРЕЩО
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Доналд Тръмп настигна и дори надмина Хилари Клинтън, показва допитване на социологическата служа „Расмусен“ за предпочитанията към двамата кандидат президенти. В полза на милиардера Тръмп, който е кандидат на Републиканската партия, се изказаха 40% от анкетираните, а за Клинтън – 39 процента.
препоръчано
Преди седмица кандидатката на Демократическата партия имаше съществено предимство – 42% към 38%. Това е първото допитване в хода на предизборната кампания, в което Тръмп не просто настина, а и задмина съперничката си. Според организаторите на допитване предимството, което Хилари Клинтън имаше, се е стопил.
Загиналите в жп катастрофата в Испания продължават да се увеличават
8423
преди 2 часа
Путин шокира: Това, което се случва с Гренландия, изобщо не ни засяга.
20284
преди 3 часа
Временният президент на Венецуела отива в САЩ
9292
преди 4 часа
СМЪРТ И РАЗРУХА: Наводненията в Гърция взеха жертви (ВИДЕО)
16703
преди 4 часа


