ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки за своеволията на Гюров в Украйна: Този човек топли временно креслото на следващия премиер. Ситуацията е същата като тази със загробващия договор с "Боташ" (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков: Опълченецът Гюров да отиде на фронта в защита на клета Украйна. Договорът му със Зеленски е нищожен
НЕСЛОМИМ ДУХ: Ново ТЕЖКО ИЗПИТАНИЕ застигна Нана
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кримски сепаратисти са опитали да привлекат украинската военна част А3835 в Бахчисарай на страната на кримската власт, предаде Обозреватель, позовавайки се на информация от заместник-командира на частта Владимир Докучаев, информира „Фокус”.
На войниците им е било предадено разпореждане от координационния съвет на Севастополското градско управление.
„Разпореждането предвиждаше конкретни плащания. Ставаше дума за предложение да се предадем и да минем на страната на ръководството на Крим или това на Севастопол, което е едно и също. Ние отказахме”, поясни Докучаев.
препоръчано


