ГОРЕЩО
Проговори телохранителят на самоубилия се бизнесмен в центъра на Бургас (ВИДЕО)
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Хамид Хамид повежда листата на ДПС в Габрово (СНИМКИ)
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ДПС се регистрира в 22 -ри МИР Смолян
СВЕТЪТ ДНЕС
Сергей Лавров с тежко обвинение: Западът иска смяна на режима в Русия
4189
на 22.11.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският външен министър Сергей Лавров днес обвини Запада, че чрез санкциите си срещу Москва се опитва да предизвика смяна на режима в Русия, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
„Западът показва недвусмислено, че не иска от Русия да промени политиката си, а иска смяна на режима”, посочил е Лавров по време на форум на политически анализатори в Москва.
„Обществените фигури в западните страни казват, че трябва да се въведат санкции, които да разрушат икономиката и да предизвикат обществени протести”, заявил е още Лавров.
препоръчано
Стачка на лекарите затваря държавните болници в Гърция
1103
преди 8 минути
Земетресение разтърси Гърция
4725
преди 42 минути
Тръмп: Иран много иска да преговаря, но не е готов
8046
преди 2 часа
Техеран обяви: Нямаме намерение да нападаме Турция
7127
преди 3 часа


