Времето в София 11 o C

Сесил Каратанчева даде само четири гейма на холандка в първия си мач от квалификациите на US Open

на 24.08.2017
9139
1
24.08.2017
1
9139

Сесил Каратанчева се класира за втория предварителен кръг на последния за годината турнир от Големия шлем – Откритото първенство на Съединените щати по тенис, съобава сайтът на състезанието.

Сесил Каратанчева с разтърсваща изповед

Сесил Каратанчева сподели във Фейсбук емоционален момент...

на 13.12.2016

В двубой от първия предварителен кръг на турнира 28-годишната българка победи поставената под №28 в предварителната схема Аранча Рус от Холандия с 6:2, 6:2. Мачът продължи час и 10 минути.

Каратанчева успя да пробие подаването на съперничката си пет пъти от 11 възможности, докато Рус стигна до едва пет шанса, успявайки само веднъж.

Следващата съперничка на Каратанчева ще определят американките Каролин Долхайд и Клейър Лиу.