Сесил Каратанчева отпадна на старта в Букурещ

0
12.07.2016
0
1820

Българската тенисистка Сесил Каратанчева отпадна в първия кръг на турнира в Букурещ с награден фонд 226 хиляди долара, след като загуби от словенката Полина Херцог с 1-6, 6-2, 2-6.

Сесил Каратанчева загуби от хърватка на старта в Чарлстън

Сесил Каратанчева отпадна още в първия кръг на турнира по...

на 05.04.2016

84-та в света Херцог започна много силно и даде само един гейм на Каратанчева в първия сет, но българката отговори подобаващо във втората част, която взе с 6-2, за да изравни резултата.

В решаващия сет обаче отново Херцог се представи значително по-добре и в крайна сметка затвори мача след час и 43 минути игра. Това бе 17-та загуба за Каратанчева от началото на сезона, която заема 206-то място в световната ранглиста.