ГОРЕЩО
Прикривал ли е Зеления Октопод канал за Сърбия през Петрохан и каква е връзката им с Терзиев и Бойко Рашков? (ДОКУМЕНТ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! След признанието на Васил Терзиев, че е спонсорирал паравоенната група "Петрохан", въпросът е: Терористи ли са ППДБ
НПО-тата на Прокопиев, свързани с мистериозното тройно убийство край Петрохан - разследвани от 2 години
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
17 души са в болница след мача между РНК Сплит и Динамо (Загреб). Двубоят от хърватското първенство завърши 0:3, а стотици фенове на двата отбора са се били с бейзболни бухалки и боксове. Мелето е станало на магистрала между двата града. Задържани са над 60 души. Самият мач също беше взривоопасен. Футболист на домакините счупи крака на Жуниор Фернандес от Динамо (на снимката). Заради контузията националът на Чили ще пропусне световното първенство. С победата Динамо се утвърди на върха в класирането, като има с 9 точки повече от втория Риека.
препоръчано
Лидерът на втората по големина партия в Южна Африка се оттегля
9657
преди 7 часа


