ГОРЕЩО
ПИК TV! ЦИК изнася данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ОБНОВЕНА)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Основният спонсор на педофилската секта от Петрохан Васил Терзиев търси нова локация за долните си страсти
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Представители на Световната здравна организация и родните имунолози и вирусолози обсъждат дали ваксините срещу COVID-19 да станат задължителни, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Въпросите ще са част от форум, посветен на Европейската имунизационна седмица, а организатор е Българското сдружение по иновативна медицина.
Ще бъде обсъден още и смисъла от ваксинирането, особено в контекста на пандемията, тъй като имунизациите дават колективен имунитет и спасяват животи, категорични са експерите.
Ще бъдат обсъдени и новите грипни щамове, които ни очакват наесен.
Израел удари ядрен център в Иран
13383
преди 1 часа
Ким Чен-ун тества пистолети заедно с дъщеря си във фабрика за боеприпаси
9152
преди 1 часа


