BG EN

Сидеров: Опитват се да осуетят митинга на Атака

ЧАС ПИК

Сидеров: Опитват се да осуетят митинга на Атака

8653
на 28.10.2015
Сидеров: Опитват се да осуетят митинга на Атака
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Защо обществото се примирява с полицейската диктатура? Това, което мина на последните избори е типичен пример.

препоръчано

Да не говорим, че в момента се осуетява поредният минитнг на Атака, като полицаи спират автобуси с наши симпатизанти на входа на София. Това заяви Волен Сидеров от парламентарната трибуна.

„В момента в България не може да се проведе протестен минитнг. За втори път се опитват да осуетят наш митинг”, оплака се лидерът на Атака.

„Трябва ни хайдушко движение, което да противодейства на американската окупация”, категоричен бе Сидеров.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая Петрохан - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО) Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК