BG EN

Сидеров отново осъди Валери Симеонов

ЧАС ПИК

Сидеров отново осъди Валери Симеонов

9623
на 11.02.2015
Сидеров отново осъди Валери Симеонов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Валери Симеонов е осъден от Бургаски окръжен съд за клевети по адрес на лидера на АТАКА Волен Сидеров, изречени в интервю от ефира на Нова телевизия, съобщават от партията.

препоръчано

Вижте и цялото съобщение, изпратено до медиите:

Симеонов е осъден заради лъжата, че Сидеров е подкрепял правителството на БСП, а преди това и правителството на ГЕРБ срещу финансиране.

Съдът определя твърденията на Симеонов като позорни.
Това е поредното дело за обида и клевета, което Сидеров печели срещу съпредседателят на ПФ Валери Симеонов.

Припомняме, че преди две седмици беше образувано изпълнително дело срещу Симеонов, с което бяха запорирани дружествените му дялове в ТВ „Скат“. Делото, по което Симеонов беше осъден и ВКС потвърди окончателно присъдата е за обида на избирателите на "Атака", които той нарече „тъпи, прости и лумпени".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК