ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
ЧАС ПИК
Сидеров с нова секс-атака срещу "Господарите": Халваджиян плаче като вдовица за вибратор!
17394
на 30.06.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Продуценти... Халваджиян, Бозаджиян... Всички тези играчи, лапачи - защото друго не ги интересува освен парите, те сега плачат като вдовица за вибратор. Плачат, защото са им отнели кокалчето. Искат да се върне Бойко, който им даваше в устичката парички и те му ръкопляскаха. Те бяха безкритични към него", заяви Волен Сидеров от ефира на партийната си телевизия "Алфа".
препоръчано
Само преди седмица той нарече актрисата от "Господари на ефира" Мария Игнатова - проститутка и секс-играчка в ръцете на мутрите. А днес препоръча на Сашо Диков да си направи операция на сливиците, за да може да прави по-успешно фелацио на Бойко Борисов.
Вижте част от листите на ДПС за изборите на 19 април (ОБНОВЕНА)
42782
преди 2 часа
Борисов, Делян Добрев и Дончев повеждат ГЕРБ в София
42922
преди 2 часа
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
129996
преди 2 часа


