ГОРЕЩО
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С линейка на бала си е отишла на завършването си актрисата Силвия Петкова.
препоръчано
Любимката от драматичния сериал "Пътят на честта" си припомни своя абитуриентски бал в деня, в който тазгодишните зрелостници трябваше да броят до 12, но заради мерките, наложени от пандемията от коронавирус, празникът им беше отменен.
Петкова пусна в Инстаграм своя снимка от бала, на която е облечена в къса зеленикава рокля и с коса, сплетена на плитки, пише "Монитор".
Към нея написа "Иначе... аз бях от "различните" и отидох със стара, нефункционална линейка на своя бал. Имам спомени... някакви. Глас не ми беше останал. Това го помня!", намигна актрисата.

Маги Томова е съсипана, след като Калоян я заряза заради 23-годишна моделка
6883
преди 48 минути
СЛЕД РАЗВОДА: Джей Ло на концерт с детето на Афлек
19239
преди 7 часа
Диана Димитрова получи роля в нов американски филм
22668
преди 9 часа
Откриха статуя на Лионел Меси в Аржентина
14615
преди 12 часа


