ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ограничение на трафика на кораби е въведено на пристанище Варна. Това съобщиха от Дирекция „Ръководство на корабния трафик – Черно море”, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Наложена е временна забрана за маневриране на ненатоварени кораби, която важи за всички портове и канали. Причината е силен вятър, който затруднява движението на плавателните съдове. В момента поривите му достигат до 10-11 м/с.
Половин България бедства – няма ток, хляб и вода
7890
на 09.03.2015


