ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият земеделски министър Мирослав Найденов: Властта се опитва да успокои пазара, а не да се намесва. Липсата на българско производство води до дефицити (ВИДЕО)
Шефът на КТ "Подкрепа" предупреди какво може да се случи, ако кабинетът "Радев" натисне цените и даде рецепта как да се решат проблемите в сектора
ДОБРИ НОВИНИ: Потребителската кошница започна да поевтинява, а мерките на кабинета още не са в сила
Стрелба край метростанция в София заради спор между нидерландци и роми
ЛЮБОПИТНО! "Прогресивна България" и ГЕРБ не се регистрираха за частичния вот в район "Средец"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Самолети и военни кораби на водената от Саудитска Арабия арабска коалиция са започнали да обстрелват пристанищния град Аден, в южната част на Йемен, съобщава пред агенция Sputnik източник от местната служба за сигурност. Според информацията му, бомбардирани са били няколко правителствени сгради, контролирани от шиитските бунтовници, както и пристанищни съоръжения и зърнени силози.
препоръчано
"Фокус".
Йеменският град Аден е подложен на бомбардировки от въздуха и морето
3586
на 31.03.2015
22 души загинаха при обстрел в Аден
4400
на 08.04.2015


