BG EN

Силите на Нагорни Карабах съобщават за 97 загинали при сраженията в региона

ЧАС ПИК

Силите на Нагорни Карабах съобщават за 97 загинали при сраженията в региона

3437
на 14.04.2016
Силите на Нагорни Карабах съобщават за 97 загинали при сраженията в региона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подкрепяните от Армения сили са изгубили 97 войници, доброволци и цивилни при подновените сражения за отделилия се регион Нагорни Карабах, включително 77 убити между втори и пети април, съобщи арменското министерство на отбраната, цитирано от Reuters.

препоръчано

Азербайджан, чиито войски влязоха в сблъсъци с подкрепяните от Армения сили на Нагорни Карабах, съобщиха, че са изгубили 31 войници и четирима цивилни в периода 2-5 април. Нови данни не са публикувани.

Договореното с посредничеството на Москва спиране на огъня сложи край на четиридневните ожесточени сражения на 5 април, но нощем все още има спорадични престрелки.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК