Симеон Славчев със страхотен гол в дербито на Лимасол (ВИДЕО)

0
10.02.2016
0
2099

Българският национал Симеон Славчев се разписа при победата на Аполон (Лимасол) с 2:0 като домакин срещу АЕЛ (Лимасол) в първи четвъртфинален мач от турнира за Купата на Кипър, игран пред повече от 7000 зрители.

Славчев, който беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути, вкара втория гол за Аполон в 83-ата минута, когато се разписа по красив начин. Това е общо второто попадение за българина с екипа на Аполон във всички турнири през настоящия сезон.

Ейбрахам Гнеки откри резултата в полза на домакините в 80-ата минута. Реваншът между двата отбора ще се играе на 24 февруари.

НА СЛАВЧЕВ

(0)
Бихте ли гласували за партия “Няма такава държава” на Слави Трифонов?
Общо гласували: 10530

Разговор между английски джентълмени:
- Прощавайте за въпроса, сър, но защо плувате в Темза със смокинг?
- Извинен сте, сър. Но ще ви обърна внимание на факта, че вие плувате, а аз се давя.

Днес: 138
ТОП
2944
ПЪРВО В ПИК TV! Шефът на "Лев Инс" и експерти с разкрития за кибертероризма и хакерските атаки (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)