BG EN

Симона Халеп прекрати участието си на турнира в Рим

Тенис

Симона Халеп прекрати участието си на турнира в Рим

2909
на 15.05.2014
Симона Халеп прекрати участието си на турнира в Рим
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Румънката Симона Халеп се отказа от турнира от сериите „Мастърс“ в Рим, съобщава сайтът на Женската тенис асоциация. Поставената под номер 4 в схемата спечели вчера срещу Медисън Кийс (САЩ) с 5:7, 6:0, 6:1 и трябваше днес да излезе на осминафиналите срещу Карла Суарес Наваро (Испания).

препоръчано

Халеп е с мускулна травма на корема и няма да може да продължи участието си в състезанието.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК