BG EN

Синовете на Дейвид Бекъм ще играят в "Челси"

Световен футбол

Синовете на Дейвид Бекъм ще играят в "Челси"

12302
на 29.01.2013
Синовете на Дейвид Бекъм ще играят в Челси
Тримата синове на Дейвид Бекъм – Бруклин, Ромео и Крус, вече официално са част от футболната академия на лондонския "Челси". Семейство Бекъм не разкри повече подробности, но Дейвид редовно посещава базата на "Челси" в Кобъм и следи внимателно изявите на своите трима сина. Бруклин, Ромео и Крус тренират в академията на "сините" от Лондон от миналата седмица. Най-големият син на Дейвид и Виктория – Бруклин игра в американския тим "Лос Анджелис Галакси" до 14 години.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО) ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК