BG EN

Синоптик от БАН пред ПИК: Валежите спират, утре ни очаква слънце!

ЧАС ПИК

Синоптик от БАН пред ПИК: Валежите спират, утре ни очаква слънце!

4844
на 24.07.2014
Синоптик от БАН пред ПИК: Валежите спират, утре ни очаква слънце!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През нощта над по-голямата част от страната ще изясни. Утре преди обяд ще бъде предимно слънчево.

препоръчано

Това съобщи за ПИК дежурният синоптик Мартин Славчев от Националния институт по метеорология и хидрология към Българската академия на науките.

Около и след обяд ще има временни увеличения на облачността и на отделни места, главно в източните райони от страната, ще превали слабо. Вятърът ще е слаб до умерен, отначало северозападен, по-късно ще се ориентира от север-североизток. Максималните температури, в повечето места, ще са между 26° и 31°. Атмосферното налягане ще бъде без съществен дневен ход и ще остане по-ниско от средното за месеца.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК