BG EN

Синоптиците от БАН: Внимавайте! Задават се поледици - след снеговете ни чакат дъждове!

ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО) ЧЕЛЕН СБЛЪСЪК! БСП скочи на Руди Гела за отвратителното му държание с Илияна Йотова: Нагло използва авторитетната трибуна на президента за предизборни цели ГОРЕЩО В ПИК TV! Писателят Веселин Стаменов: Как родител пуска детето си в Мексико с "неговия лама"?! Очевидна е връзката на ППДБ с тази шайка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЧАС ПИК

Синоптиците от БАН: Внимавайте! Задават се поледици - след снеговете ни чакат дъждове!

4999
на 08.03.2015
Синоптиците от БАН: Внимавайте! Задават се поледици - след снеговете ни чакат дъждове!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

. Ще настъпи слабо подобрение на времето. Валежите в повечето места ще продължат, но вече ще са по-слаби, предимно от сняг, в крайните югозападни райони и на места в Югоизточна България - от дъжд. Това съобщи за Агенция ПИК дежурният синоптик от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) при БАН Христо Христов.

препоръчано

Според синоптиците има опасност от поледици!

 Почти без валежи ще остане в най-източната част от страната, където ще има и разкъсвания на облачността. Там ще продължи да духа силен вятър от североизток, в останалата част от страната ще е предимно умерен. Максимални температури, в повечето места, между 0° и 5°, в София около 0°. Атмосферното налягане е по-високо от средното за месеца и през деня ще се задържи почти без промяна.

 Над Черноморието ще се задържи предимно облачно, почти без валежи. Ще продължи да духа умерен и силен североизточен вятър. Максимални температури 5° - 7°. Температурата на морската вода е около 6°. Вълнението на морето ще бъде 4-5 бала.
В планините ще продължи да превалява сняг, но вече по слаб. Вятърът по билата ще е умерен и силен, предимно от изток. Ще бъде с намалена видимост. Температурата на 1200 метра ще е около минус 4°, на 2000 метра около минус 8°.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК