ГОРЕЩО
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев за гешефтите на Кокорчо: Бюджетите за последните 4 години бяха разхитителни
Харалан Александров с УБИЙСТВЕНА ДИАГНОЗА за Радев: Държи като лидер на опозиционна партия
Отговорността за сигурността на Украйна като на маса за пинг-понг
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Слободан Милошевич не е убил баща ми. Това заяви Воин Ражнатович, син на Желко Ражнатович-Аркан, цитиран от сръбското електронно издание Telegraf.
препоръчано
„От петимата отговорни за убийството един е в затвора, един беше в затвора, третият е извън страната, четвъртият се самоуби, а петият е в пенсия. Милошевич не е замесен”, заявил Воин Ражнатович.
Според него Милошевич не е и поръчител, а хората около него. Воин подготвя книга, която ще излезе скоро и в нея ще посочи имената на всичките.


