BG EN

Синът на Ердоган не търгувал с петрол на терористите от "Ислямска държава"

ЧАС ПИК

Синът на Ердоган не търгувал с петрол на терористите от "Ислямска държава"

8106
на 08.12.2015
Синът на Ердоган не търгувал с петрол на терористите от Ислямска държава
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Билал, синът на турския президент Реджеп Ердоган, твърди, че не е участвал в незаконна търговия с петрол на терористичната организация „Ислямска държава”.

препоръчано

В интервю за вестник „Кориере дела сера” той отхвърли да е замесен с морски транспорт. „Ислямска държава” е враг на моята страна, опорочава моята религия”, твърди Билал, като обясни, че бизнесът му е в сферата на строителството.

„Ние строим офиси в Истанбул”, каза синът на турския президент. Билал Ердоган живее със съпругата си и двете си деца в Болоня, където завършва дисертация по международни отношения. Интервюто му е в отговор на критиките на говорителя на руския президент Дмитрий Песков, който обвини сина на Ердоган, че е замесен в търговията с петрол.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК