ГОРЕЩО
Борисов пред високотехнологичния бизнес: Повече инвестиции в наука и иновации и данъчни облекчения за изследвания и разработки advertorial icon
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки за своеволията на Гюров в Украйна: Този човек топли временно креслото на следващия премиер. Ситуацията е същата като тази със загробващия договор с "Боташ" (ВИДЕО)
Бала за Борислав Михайлов: Боби не беше просто име. Беше присъствие. Сила. Пример. Учител
Над 10 000 посетители в 6 града и повече от 250 закупени автомобила на Пролетния уикенд фест на китайските автомобили (СНИМКИ)
Съпругата на Боби Михайлов разплака Мрежата: Благодаря ти, че сподели живота си с мен! Ти беше моят мир
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Снощи тръстът на феновете на "Левски" "Синя България" е внесъл официално запитване до Тодор Батков за цената на клуба, съобщава "Меридиан мач". Привържениците са готови да извадят оферта, за да откупят "Левски", но едва ли тя ще задоволи адвоката. Още повече Тодор Батков каза вчера, че клубът не се продава.
Основната идея на тръста е клубът да бъде купен сега, а да бъде изплащан в близките години. Според запознати обаче няма шанс това да се случи.
препоръчано
Ето кога ще е опелото на Боби Михайлов
42407
преди 1 часа
IN MEMORIAM: Най-великият футболен момент на Боби Михайлов (ВИДЕО)
46135
преди 2 часа


